sobota, 31 października 2015

Twórcze Inspiracje nr 6/2015


Nowy numer Twórczych Inspiracji to zdecydowanie wydanie świąteczne. Znalazłam w nim wiele propozycji na świąteczne ozdoby, które chciałabym  mieć w swoim domu.
Bardzo podoba mi się "Kącik mamy i dziecka", który podsuwa nam świetne i łatwe do wykonania pomysły na własnoręcznie wykonane ozdoby: skrzaty z szyszek i filcowe zawieszki.  Wiem, że takie filcowe szyjątka podobają się dzieciom, szczególnie gdy same je wykonają. Podobne zawieszki szyłam kiedyś z dziećmi na świetlicy. Każde dziecko po ukończeniu zawieszki wracało do domu z uśmiechem na twarzy.
Poza dekoracjami na święta mamy kilka propozycji robótkowych takich jak pled z zastosowaniem wzoru african flowers, kurs na czapkę na drutełku, czy fantazyjny szal.
Coś dla siebie znajdą również osoby  tworzące haftem krzyżykowym a także miłośnicy koralików.
Moją uwagę przykuły następujące projekty:

 Piękne bombki  wykonane przy użyciu Powertexu


Bombki łowickie
 

 Koralikowa kolia


Ja oceniam numer bardzo pozytywnie i zachęcam do zajrzenia.

Jak już wspominałam wygrałam w konkursie na Najbardziej Twórczo Zakręcony Blog w kategorii "Projekty autorskie". W piątek otrzymałam przesyłkę od Coricamo.
Otrzymałam piękne prezenty:
dyplom, bon na 50 zł, katalogi i czasopisma, szydełko tunezyjskie, nożyczki do przycinania nitek, trzy motki włóczki, kanwę ze srebrną nitką, tasiemkę, mulinę, bazę do kartki z haftem oraz koraliki.
Za wszystko bardzo dziękuję.
Cieszę się, że to właśnie mnie spotkało to wyróżnienie;)

Pozdrawiam;)

11 komentarzy: