środa, 20 czerwca 2012

Witam serdecznie!
W wolnych chwilach zajmuję się najczęściej ręcznym wykonywaniem kartek oraz decoupage. Uwielbiam czytać Tolkiena, zajmować się moim ogródkiem warzywnym i cieszyć się z rozkwitających (obok domu, na łące i w lesie) kwiatów.
Zapraszam do odwiedzania mojego bloga.
Ania :)

2 komentarze:

  1. Och, jak dobrze poznać kogoś, kto kocha książki. Z wykształcenia jestem polonistką i żywię miłość do książek podobnie jak Ty. Tolkiena też lubię... Jego bezkresna wyobraźnia powala mnie na kolana. Jeśli masz czasem ochotę na coś lżejszego, polecam polską komedię fantasy osadzoną w realiach średniowiecza "Awanturę na moście" oraz jej konynuację "Na zdrowie". Napisał je lekkim piórem Marcin Hybel :)

    Obejrzałam Twoje prace - te, które wykonałaś niedawno oraz te pierwsze z zamieszczonych na blogu. Przyznam, że wybiórczo, z braku czasu. Chciałam się więc przywitać i zostawić miłe słowo. Widać, że wciąż się rozwijasz. Doskonalisz technikę, szukasz nowych pomysłów, korzystasz z nowych materiałów i technik, podejmujesz wyzwania. Dwa lata to szmat czasu. Życzę Ci kolejnych tylu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzy... Mamy przecież już 2015 :)

    OdpowiedzUsuń