czwartek, 19 marca 2015

Drobnostki

Dalej testuję mikrokulki. Dzisiaj pokażę serce - magnes na lodówkę. Efekt jest ciekawy. Mi przypadł do gustu. Ozdobiłam też dwa drewniane guziki. Już tradycyjnie. Jeszcze nie mam pomysłu jak je wykorzystam, ale na pewno znajdę dla nich jakieś przeznaczenie.




Pochwalę się jeszcze, że otrzymałam paczkę niespodziankę od Agnieszki z Sąsiedzkiej twórczości. Agnieszka wspominała, że chciałaby mi podarować kolczyki. Otwieram paczkę a tam pięć par kolczyków i bransoletka. Wszystko bardzo ładnie wykonane. Radość jest tym większa, że Agnieszka po prostu chciała mnie obdarować. Bardzo dziękuję;)
Prezentuję co otrzymałam:




Gorąco zapraszam na bloga Agnieszki.
Pozdrawiam;)

niedziela, 15 marca 2015

Kotek

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać wesołego kotka. Uszyłam go według własnego wykroju, bo żaden gotowy jakoś mi nie pasował. Moim domownikom kot się spodobał. A co Wy o nim myślicie?





Pozdrawiam;)

czwartek, 12 marca 2015

Jajeczka

Dzisiaj pokażę pierwsze prace związane z Wielkanocą. Będą to dwa jajeczka. Na razie w głowie dużo pomysłów, ale związanych raczej z szyciem i z całą pewnością nie ze Świętami.
Ozdobiłam styropianowe bazy (nie lubię pracować z tym materiałem, wolę drewniane jajka) malując je i naklejając motywy z serwetek. Do wykończenia użyłam: w pierwszym jajku medium dwuskładnikowego do delikatnych spękań, w drugim okleiłam jajko mikrokulkami.





Pozdrawiam;)

czwartek, 5 marca 2015

Ślubna

W tym roku, w mojej rodzinie, będzie wiele okazji, aby obdarować innych ręcznie wykonanymi kartkami. Będzie Ślub, Komunia, Roczek. Zabrałam się więc do działania.




Pozdrawiam;)

wtorek, 3 marca 2015

Para króliczków

Dzisiaj przedstawiam parę króliczków, którą wczoraj udało mi się ukończyć. Muszę przyznać, że szycie to pracochłonne zajęcie.





Wczoraj otrzymałam paczkę z prezentami, które wygrałam w candy organizowanym na blogu I like challenges. Pochwalę się, co się w niej znalazło.


Bardzo dziękuję. Już planuję, co z tego wykonam.

Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa, które bardzo motywują mnie do twórczego działania.

Pozdrawiam;)