poniedziałek, 3 listopada 2014

Creative Blog Tour


Do zabawy zostałam nominowana przez dwie osoby.
Pierwszą była moja siostra Paulina, która prowadzi blog: Galeria Rzeczy Ładnych.
Zapraszam gorąco do odwiedzin jej bloga. Znajdziecie tam m. in. śliczne szydełkowe zwierzaczki i szydełkowe jedzonko. Paulina czasem też coś uszyje, ozdobi, wykona biżuterię.
Właściwie zaczęłam prowadzić blog dzięki niej. To ona zaraziła mnie decoupage. Pokazała od czego zacząć, dawała rady, podrzuciła notatki.


Drugą osobą była Edyta prowadząca blog Aniołowo Masa Solna. Edyta wykonuje piękne i oryginalne anioły a jej ikony po prostu urzekają.


Zgodnie z zasadami odpowiadam na pytania:

1. Nad czym obecnie pracuję?
Obecnie wykonuję biżuterię szydełkową ale w głowie siedzą już inne pomysły. Chcę trochę poszyć, ozdobić skrzynkę techniką decoupage, zrobić wianek... Niedługo też zacznę wykonywać zaproszenia na Komunię mojej chrześniaczki.
Zazwyczaj zajmuję się wszystkim po kolei. Nie lubię niedokończonych prac, które na mnie czekają.

2. Czym moja praca różni się od innych?
Każdy wypracowuje swoją własną technikę. Każdy jest inny, są różne gusta, więc prace nigdy nie są takie same.
 
3. Dlaczego tworzę i piszę bloga?
Zaczęłam pisać, żeby mieć możliwość pokazywania moich prac. Do rozpoczęcia blogowania zachęciła mnie siostra Paulina, która zaczęła prowadzić bloga kilkanaście dni wcześniej. Teraz bardzo to lubię. Czuję się doceniana i nawiązałam wiele wirtualnych znajomości. Najważniejsze jest jednak to, że ciągle się rozwijam a blog jest tego motorem.

4. Jak wygląda mój proces tworzenia?
Jak już wcześniej wspominałam, wykonuję prace po kolei. Właściwie nie mam pracowni ale staram się żeby każda rzecz do tworzenia miała swoje miejsce w jakimś kartoniku. Nie zabieram się do tworzenia gdy nie mam do tego chęci i weny. Z góry wiem, że nic mi wtedy nie wyjdzie. Kilka razy jednak próbowałam. Czasami w głowie mam plan, ale gdy go zrealizuję nie wygląda to tak wspaniale jak sobie wymyśliłam. Dobieranie dodatków następuje więc w trakcie tworzenia.

Do zabawy zapraszam Anzę, prowadzącą blog Anza Art.
A dlaczego? Głównie za jej sutasz, który jest lekki, bardzo ładnie wykonany a przede wszystkim świetnie się nosi. Mam kilka par sutaszowych kolczyków ale te wykonane przez Anzę lubię najbardziej i najczęściej noszę. Anza wykonuje również biżuterię frywolitkową, która jest misterna, delikatna i piękna. Serdecznie zapraszam Was na jej blog.

Pozdrawiam

Ania;)

7 komentarzy:

 1. nominacja w pełni zasłużona, bo piękne prace tworzysz, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję:) należało się:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje Aniu ci z całego serca - blog twej siostry znam piękne rzeczy obie wykonujecie - buziaki śle Marii

  OdpowiedzUsuń
 4. Anię-Anzę znam osobiście :) a i jej biżutków nieco posiadam :)
  Fakt, jej sutaszki bardzo przyjemnie się nosi :)
  Twoja siostra CUDA szydełkowe tworzy, moja córcia posiada szydełkowy komplet warzyw, owoców i ciastek, stworzonych przez Jej zdolne ręce :)

  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję nominacji - zasłużyłaś Aniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. o, znam tę nazwę, ale chętnie zajrze do Paulinki
  a Edytkę podglądam :-)

  lubie te wycieczki :-)

  OdpowiedzUsuń